Moje referencje Osteopaty

Opinia Pacjenta:

Miałem silny ból barku i promieniowanie do szyi. Badanie RTG wykazało dyskopatię kręgosłupa szyjnego. Zapewne stało się tak w wyniku wieloletniej pracy biurowej. Poszedłem do najlepszego ortopedy w moim mieście. Zostawiłem u niego niemało gotówki. Sugerował operację kręgosłupa szyjnego. Na szczęście kolega polecił mi pana Ireneusza. Obyło się bez interwencji chirurga. Wystarczyła seria zabiegów oraz odpowiednio dobrane ćwiczenia.

Roman Zajkowski lat 45

Opinia Pacjentki:

Witam, od wielu lat cierpię na nawracające bóle dolnego odcinka kręgosłupa. Próbowałam leczenia laserem, masaży, gimnastyki ale nie dawało to zadowalających rezultatów. W gabinecie Pana Ireneusza pojawiłam się gdy ból był ostry i nie mogłam sobie z nim poradzić przy pomocy leków przeciwbólowych. Postawił mnie na nogi zadziwiająco szybko. Polecam Pana Ireneusza bez wahania.

Jola Matuszczak lat 41

Opinia Pacjenta:

Wizyta trwała prawie 60 minut, w trakcie których Pan Ireneusz zapoznał się szczegółowo z moim problemem zdrowotnym. Dokładnie i wnikliwie diagnozował mój kręgosłup, a następnie wykonał zabieg. Po serii podobnych zabiegów poczułem się znacznie lepiej, choć myślałem, że w moim wieku już nie mogę na nic liczyć. Polecam Pana Ireneusza i współpracującego z Nim ortopedę.

Tadeusz Krajewski lat 68

Opinia Pacjentki:

Bardzo dobre i przede wszystkim szczegółowe podejście do problemów pacjenta. Zaangażowanie w proces terapii oraz cenne wskazówki odnośnie ćwiczeń i trybu życia. Serdecznie polecam ten gabinet.

Jolanta Wędoszewska

Opinia Pacjentki:

Z problemem migreny, borykam się od 20 lat. Nie sądziłam, że będę mogła uzyskać jakąkolwiek, choćby okresową pomoc. Teraz wiem, że to możliwe choć wymaga systematycznego leczenia.

Zara Valentine